Kasy fiskalne

W naszej ofercie posiadamy kasy i drukarki fiskalne największych polskich producentów Posnet i Elzab. W sprzedaży posiadamy zarówno małe poręczne kasy fiskalne, jak i kasy przeznaczone do współpracy z czytnikami kodów kreskowych, wagami.

 

Pomożemy dokonać najbardziej odpowiedniego rozwiązania, przygotujemy ofertę uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.

Jesteśmy partnerem firmy INSOFT produkującej oprogramowanie zwiększające sprawność handlową przedsiębiorstw. Wdrażamy program PC MARKET wspomagający placówki handlowe.

W ofercie posiadamy także; czytniki kodów kreskowych, wagi, drukarki etykiet.

Oprócz nowoczesnych  urządzeń mamy profesjonalny serwis kas fiskalnych , atrakcyjne ceny, wieloletnie doświadczenie w branży, fachowe doradztwo.

Elzab_logo.   posnet_logo

ELZAB Mini (2000 PLU)

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.

ELZAB Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.

 ELZAB K10 

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

ELZAB Delta Max

ELZAB Delta Max jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN).

POSNET THERMAL XL

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!
Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.

Posnet Neo XL EJ

Posnet NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus,
oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.

POSNET MOBILE HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

POSNET BINGO XL

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.