Jesteśmy Partnerem firm Comarch i Insert 

Wdrażamy systemy do kompleksowgo zarządzania przedsiębiorstwem.

Projektując rozwiązanie informatyczne zawsze skupiamy się na rozpoznaniu potrzeb i wymagań naszych klientów, tak aby opracować optymalne i kompleksowe rozwiązanie uwzględniające istniejącą specyfikę i procesy biznesowe. Jest to podstawa do właściwego zaplanowania niezbędnych działań i dokładnej wyceny kosztów inwestycji.

 

Programy firmy InsERT:

 

Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy dla małych firm. Nasi klienci zakupili już ponad 300 tysięcy licencji tych systemów. Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny – to niepodważalne atuty oprogramowania Insertu.

Małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną – od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

.

Programy Comarch

comarch-erp

Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje.

Przedstawiamy Państwu podstawowe procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie obsługiwane przez najczęściej wybierane przez naszych klientów moduły programu.